اخراج ۲ مدیر وزارت ورزش از میز ناهار توسط کی‌روش
اخراج ۲ مدیر وزارت ورزش از میز ناهار توسط کی‌روش

هوشنگ مقدس سرپرست تیم ملی در بخشی از دوران حضور کی روش در ایران، خاطراتی از داخل تیم ملی فوتبال و ماجراهایی که رخ داد، تعریف کرده است.

به گزارش گروه خبری ایونا، در حالی که در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان نیز ماجرای درخواست رییس سازمان تربیت بدنی و همراهش برای حضور درون اردو و صرف ناهار همراه ملی پوشان با مخالفت دادکان رییس وقت فدراسیون فوتبال مواجه شد و جنجال بزرگی به پا کرد که بعدها منجر به عزل وی توسط علی آبادی شد، گویا مشابه همین اتفاق نیز در زمان کی روش در جام جهانی برزیل رخ داد!

مقدس می‌گوید: کی‌روش اصلا با کسی شوخی نداشت. در جام‌جهانی ۲۰۱۴ و قبل از اولین بازی ما در شهر بلوهوریزینته با هم به سالن غذاخوری تیم رفتیم و دیدیم دو نفر دارند غذا می‌کشند. به من گفت: این‌ها که هستند و از کجا آمده اند؟ گفتم دو نفر از مسئولان رده بالای وزارت ورزش هستند. گفت: هر چه من می‌گویم برایشان ترجمه کن.

کی روش به آن دو نفر گفت: اگر شما می‌خواهید در سالنی که فقط برای تیم ملی و همراهان است، غذا بخورید من و هوشنگ مقدس باید بیرون از هتل و سر چهارراه غذا بخوریم! آن دو نفر بعد از شنیدن صحبت کی روش از سالن رفتند. حتی کفاشیان آمد و گفت با کی روش حرف بزن تا قبول کند آن‌ها بیایند، ولی گفتم قبول نمی‌کند. می‌گوید بچه‌ها راحت نیستند کسی بیاید. خلاصه تیم ملی ایران تا به حال مربی دلسوزی مثل او به خود ندیده و نخواهد دید. اگر از من بپرسند بهترین مربی که تا به حال در تیم ملی ایران بوده و برای آینده خوب و کارساز خواهد بود، می‌گویم کارلوس کی روش.

  • منبع خبر : تابناک ورزشی