سرتیپ محمودی: ارتش جهت امدادرسانی به مناطق در معرض سیل آمادگی کامل دارد
سرتیپ محمودی: ارتش جهت امدادرسانی به مناطق در معرض سیل آمادگی کامل دارد

معاون اجرایی ارتش گفت: نیروهای چهارگانه ارتش در مناطقی که طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی احتمال سیل و آب گرفتگی دارد، با آمادگی کامل مستقر شدند.

به گزارش گروه خبری ایونا، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص آمادگی ارتش جهت کمک به مناطق در معرض آب گرفتگی گفت: نیروهای چهارگانه ارتش در مناطقی که طبق پیش بینی سازمان هواشناسی احتمال سیل و آب گرفتگی دارد، با آمادگی کامل مستقر شدند.

وی با بیان اینکه یگان‌های ارتش در آمادگی کامل به سر می‌برند، افزود: تدابیر لازم در خصوص امدادرسانی و کاهش خسارات در مناطقی که طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی احتمال وقوع سیل و آب گرفتگی‌های شدید را دارد، صورت گرفته است.

معاون اجرایی ارتش اظهار داشت: فعالیت های ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص مقابله با ویروس کرونا و اقدامات گسترده و اساسی در این زمینه موجب نخواهد شد تا از سایر ماموریت‌ها جهت حفظ جان و مال مردم عزیز غافل شویم و ارتش مثل همیشه با تمام توان و آمادگی در خدمت ملت شریف ایران اسلامی با اقتدار پای کار است.

امیر محمودی در خاتمه تاکید کرد: تجهیزات مهندسی، تیم های درمانی، شناورها، ادوات ترابری و تیم‌های بالگردی جهت پشتیبانی به صورت کامل در مناطق مستقر شده و در آمادگی کامل هستند.

  • منبع خبر : مهر