با تمام توان حافظ آرای مردم هستیم
با تمام توان حافظ آرای مردم هستیم

استاندار البرز گفت: با تمام توان حافظ آرای مردم هستیم و دستگاه‌های نظارتی نیز فعالیت خود را دارند و با تعامل و هم افزایی که در استان البرز است شاهد میزان مشارکت بالایی در انتخابات پیش رو خواهیم بود.

به گزارش گروه خبری ایونا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عزیزالله شهبازی روز یکشنبه در آیین رونمایی از تمبر ستاد انتخابات شهرستان کرج که در فرمانداری برگزار شد، گفت: این استان برای برگزاری انتخابات باشکوه، مشارکتی و رقابتی آماده شده و تمامی تمهیدات نیز دراین زمینه پیش‌بینی شده است.

وی افزود: استان البرز مانند سایر استان‌های ایران اسلامی برای ثبت نام از داوطلبان انتخاباتی آماده شده و فرمانداران حوزه‌های انتخابیه، بخشداری‌ها از صبح امروز فعالیت‌های اجرایی خود را آغاز کردند.

استاندار البرز ادامه داد: امروز به محض صدور دستور وزیر کشور مبنی بر آغاز فرآیند ثبت نام از داوطلبان انتخابات به صورت برخط(آنلاین) کار ثبت نام شروع شد و داوطلبان شهرستان اشتهارد، فردیس و کرج در فرمانداری شهرستان کرج برای ثبت نام حضور یافتند.

وی گفت: از حوزه انتخابیه کرج ۲ نماینده راهی مجلس می‌شوند و تا این لحظه ۵ داوطلب ثبت نام کرده اند.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: ثبت نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم دروزارت کشور و هم در ۲ حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و کرج انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: داوطلبانی که در خارج از کشور هستند نیز برای ثبت نام می‌توانند به سفارت خانه‌ها مراجعه کنند.

شهبازی تاکید کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیکی پیش بینی شده و زیرساخت‌ها آماده است بطوریکه تمام نیرو‌های اجرایی برای انتخابات مشارکتی و امن در استان البرز فعالیت دارند.

وی یادآورشد: با تمام توان حافظ آرای مردم هستیم و دستگاه‌های نظارتی نیز فعالیت خود را دارند و با تعامل و هم افزایی که در استان البرز است شاهد میزان مشارکت بالایی در انتخابات پیش رو خواهیم بود.

استاندار البرز تاکید کرد: لازم است کسانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند در بخش‌های مختلف از جمله حوزه اقتصادی همراه و کمک مدیران و مسوولان باشند.

برخورد قاطع با تخلفات انتخاباتی در استان البرز
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: هر نوع تخلف تبلیغاتی انتخابات در این استان از سوی مراجع ذیربط رصد و پیگیری می‌شود.

نورمحمد فردی نیز روز یکشنبه در آیین رونمایی از تمبر انتخابات شهرستان کرج افزود: برای تبلیغات داوطلبان انتخاباتی یک هفته زمان مشخص شده بنابراین تبلیغات زودهنگام تخلف محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: در استان البرز امکانات و تجهیزات برای ثبت نام داوطلبان انتخاباتی در ۲ حوزه انتخابیه کرج و ساوجبلاغ فراهم است و تمام ابعاد انتخاباتی دراین استان لحظه به لحظه مورد رصد قرار دارد.

فردی گفت: هماهنگی خوبی برای برگزاری انتخابات البرز انجام شده و مجریان انتخاباتی به صورت مستمر پای کار بوده و اقدامات موثر را در این زمینه دارند بنابراین انتخاباتی باشکوه را شاهد خواهیم بود.استان البرز دارای ۲ حوزه انتخابیه کرج شامل شهرستان‌های (کرج، اشتهارد و فردیس) و حوزه انتخابیه ساوجبلاغ شامل شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان است.

از استان البرز سه نماینده به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود راه می‌یابند.

  • منبع خبر : میزان