هاشمی: نیمی از اعضای شورای شهر فعلی رد صلاحیت شدند
هاشمی: نیمی از اعضای شورای شهر فعلی رد صلاحیت شدند

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در انتخابات شوراهای شهر متاسفانه نیمی از اعضای شورای فعلی تهران که در انتخابات ثبت نام کرده بودند، رد صلاحیت شدند.

به گزارش گروه خبری نگاه ایرانیان نیوز Ivna، محسن هاشمی در جلسه صبح امروز شورای شهر گفت: در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای شهر قرار داریم. با برگزاری مناظره‌ها و پخش برنامه‌های کاندیداها، هنوز هم با فضای جدی مشارکت و رقابت در جامعه در دوره‌های گذشته فاصله داریم، که امیدواریم در این چند روز آینده اتفاقات مثبتی ایجاد شود که بخش قابل توجهی از جامعه را از ناامیدی و قهر با صندوق رأی خارج کند.

رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد: در انتخابات شوراهای شهر نیز متأسفانه نیمی از اعضای شورای فعلی تهران که در انتخابات ثبت نام کرده بودند، رد صلاحیت شدند و تلاش برای تأیید آنها به نتیجه نرسید، با این وجود جبهه اصلاحات فهرست ۲۱ نفره خود برای شهر تهران را منتشر کرد و از شهروندان تهرانی می‌خواهیم که با مشارکت در انتخابات، بستر تقویت و رشد مدیریت شهری در دوره ششم را فراهم بیاورند.

هاشمی افزود: با وجود همه تخریب‌ها و بی مهری‌های رسانه ملی و جناح‌های سیاسی، دستاوردهای شورای پنجم به وعده کاندیداهای ریاست جمهوری تبدیل شده است و هر هفت کاندیدا وعده شفافیت، جایگزینی شایسته سالاری به جای فامیل سالاری، کاهش هزینه‌های تشریفاتی از بودجه عمومی و تحقق منویات مقام معظم رهبری را می‌دهند.

وی عنوان کرد: امیدوارم با همه جفاها و ناامیدی بخش قابل توجهی از جامعه نسبت به صندوقهای رأی، انگیزه تعیین سرنوشت توسط خود مردم، موجب تغییر فضای انتخابات و مشارکت بالا شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر