اخبار گوناگون

شما می توانید متن های تهیه شده برای قبولی در کنکور 1401 را برای دوستانی که بتازگی در کنکور قبول شده اند بفرستید و به آنها انگیزه بدهید.

به این فکر می کنید که چگونه یک اتاق خواب کوچک را دکور کنید، اما نمی توانید پاسخی پیدا کنید؟ اگر چنین است، اجازه دهید بیان کنیم که شما تنها نیستید زیرا این یکی از مهمترین مسائلی است که افراد به دنبال آن هستند، به خصوص برای کسانی که در خانه های کوچک زندگی می کنند.

راه حل هایی وجود دارد که می توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی یا شوینده برای پاک کردن لکه های لباس های رنگی که یکی از بزرگترین مشکلات خانم هاست، استفاده کنید. با این روش ها می توانید به راحتی لکه های روی لباس های رنگی خود را پاک کنید که به خصوص روی پارچه های نخی نتایج موفقیت آمیزی می دهد.

نقایص پوستی یکی از مشکلات سلامتی بوده که در سال های اخیر با افزایش آلودگی هوا، سختی تغذیه طبیعی و تغییر سبک زندگی افزایش پیدا کرده است. در این مطلب هفت روش شگفت انگیز برای جوانسازی پوست را معرفی خواهیم کرد.

آیا احساس خستگی می کنید؟ راه حل این است که باید عادات غذایی و سبک زندگی خود را تغییر دهید. در این مقاله به شما چند پیشنهاد غذا، نوشیدنی و سبک زندگی می دهیم تا انرژی خود را به طور طبیعی افزایش دهید.

یکی از جذابیت های فصل تابستان میوه های خوش رنگ و لذیذ آن است. از گیلاس و آلبالو گرفته تا آلوچه و زردآلو. این میوه ها سرشار از خاصیت بوده که آنها را به خوراکی های دوست داشتنی تبدیل می کند.

به مدت 500 سال مردم شروع به خوردن مومیایی های مصری کردند آن هم با بهانه تجویز دارویی.    

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت اعلام کرد؛

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر این مطلب که در حال حاضر با توجه به برآوردهای انجام شده ۶ میلیون نفر تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند؛ گفت: با توجه به تصریح قانون و دستور دولت در پوشش هزینه‌های سنگین درمانی توسط سازمان‌های بیمه‌گر، امیدواریم بتوانیم هزینه‌های سنگین و کمر شکن سلامت را به نحوی پوشش دهیم تا از رسیدن افراد به فقر سلامت جلوگیری کنیم.

چلو کباب یکی از غذاهای معروف و پر ماجرای اهالی پایتخت‌نشین است، این غذای خوشمزه پر مشتری از زمان ابداعش تا امروز نقش مهمی در فضای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ما ایرانی‌ها به‌ویژه تهرانی‌ها داشت.