دولت

دولت

معاون اجرایی رییس‌جمهور با اشاره به تداوم آواربرداری؛

مطالبی که در این خبر خواهید خواند؛ نتایج لینک اسامی برندگان قرعه کشی پیش فروش، فروش فوری و همچنین اسامی مادران برنده ایران خودرو خردادماه 1401

معاون اجرایی رئیس جمهور:

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: تورم انتظاری بر روی قیمت برخی کالاها اثر گذاشته است.

صبح امروز اعلام شد؛

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری کشورمان در جریان سفر به استان چهارمحال و بختیاری مورد استقبال مسئولان در فرودگاه شهرکرد قرار گرفت.

با تصویب هیئت دولت؛

هیئت وزیران به منظور مدیریت مصرف برق در ایام گرم سال جاری، با پیشنهاد اصلاح ساعات کار اداری موافقت کرد.

در جلسه‌ای به ریاست رئیس جمهور صورت گرفت؛

رئیس جمهور در راستای تسریع در تأمین و ذخیره احتیاطی کالاهای اساسی وزرای صمت و جهاد کشاورزی را مکلف کرد موانع پیش‌روی اجرای این برنامه را شناسایی و با هماهنگی معاون اول نسبت به رفع آن اقدام کنند.

معاون اجرایی رییس‌جمهور با اشاره به تداوم آواربرداری؛

معاون اجرایی رییس‌جمهور با بیان اینکه آواربردای متروپل ادامه دارد، از تخریب سازه باقی مانده متروپل پس از پایان آواربرداری سخن گفت و افزود: مجوزهای تخریب متروپل صادر شده است.

معاون اجرایی رییس‌جمهور از روند آواربردای متروپل آبادان بازدید کرد.

مرتضوی:

معاون اجرایی رئیس جمهور، آذربایجان شرقی را بیست و سومین مقصد رئیس جمهور به عنوان سفر استانی معرفی کرد و گفت: رئیس جمهور به زودی به این استان سفر خواهند کرد.

معاون اجرایی رئیس جمهور مطرح کرد:

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: از محل منابع عمومی پس از سفر ریاست جمهوری به خراسان جنوبی بالغ بر ۹۰۰ میلیارد تومان در بازه زمانی کوتاه به پروژه‌های عمرانی استان در عرصه‌های مختلف راه و شهرسازی، نیرو، انرژی و جهادکشاورزی تزریق شده و تخصیص‌های بعدی نیز ادامه خواهد داشت.

سخنگوی دولت گفت: سطح دستاوردهای ‎دانش‌بنیان در حوزه‌های مختلف علمی، صنعتی، پزشکی و کشاورزی در نمایشگاه رویداد ملی، قابل‌تقدیر است‌.

سخنگوی دولت در توییتر نوشت:

سخنگوی دولت گفت: به منظور تامین سرمایه در گردش مرغ‌داران و دام‌داران ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات مناسب‌ تصویب شده و عوارض صادرات مرغ و تخم‌مرغ صفر و ممنوعیت صادرات برداشته شده است.

رئیسی در ستاد ملی مقابله با کرونا:

رئیس‌جمهور ضرورت به روزرسانی ضوابط بهداشتی متناسب با وضعیت جدید را مورد تاکید قرار داد و از وزارت بهداشت خواست محدودیت‌های کرونایی و شرایط اجتماعات در وضع فعلی را برای مردم تبیین کند.

در پیامی مطرح شد؛

رئیس‌جمهور در پیامی ضمن تبریک روز ملی جمهوری دموکراتیک فدرال اتیوپی،گفت: روابط ایران و اتیوپی که همواره بر اساس احترام متقابل و همکاری‌های مثمرثمر بوده است، بیش از پیش تقویت شود.

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن سالگرد استقلال جمهوری آذربایجان، بر جایگاه این کشور در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و اهتمام خویش در پیشبرد مناسبات همسایگی با کشور برادر جمهوری آذربایجان تاکید کرد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور:

معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس با همان روحیه و عزم راسخ و تفکر انقلابی و ولایی در صحنه خدمت به مردم و رفع مشکلات کشور حضور فعال دارند.

مخبر در جلسه ساماندهی بازار اجاره مسکن:

معاون اول رئیس جمهور در جلسه ساماندهی بازار اجاره مسکن از افزایش تسهیلات ودیعه مسکن برای متقاضیان واجد شرایط خبر داد.

در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛

رئیس‌جمهور با اشاره به افزایش آلودگی هوا، سلامتی مردم را موضوعی حیاتی عنوان کرد و گفت:رئیس سازمان محیط زیست و وزیر خارجه بدون فوت وقت از طریق مذاکره با کشورهای منشأ آلودگی موضوع را حل کنند.

وزیر کشور با اشاره به وضعیت آواربرداری در محل حادثه متروپل گفت: باید با احتیاط کامل حرکت کرد زیرا هر لحظه ممکن است این سازه ناپایدار فرو بریزد و به این دلیل، کار حساسیت و ریسک‌پذیری بالایی دارد و باید کاملا دقت شود.

معاون اول رئیس جمهور راه اندازی پنجره ملی خدمات دولت هوشمند را بالاترین ابزار مقابله با فساد و همچنین بهترین امکان ایجاد رضایتمندی در بین مردم عنوان کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مقابله با جریان تحریف از وظایف روابط عمومی‌ها است،گفت: ما باید اقدامات انجام‌شده را ارائه کنیم و وظیفه اصلی شما عزیزان، مقابله با تحریف از سوی دشمن است.