سلامت

تحقیقاتی وجود دارد که برخی از غذاها از سلامت پروستات حمایت می کنند. بر این اساس، علاوه بر ویتامین E، غذاهای حاوی سلنیوم و مواد معدنی روی و مواد غذایی مملو از آنتی اکسیدانی اثرات مفیدی برای سلامت پروستات نشان می دهند.

تبخال یک مشکل پوستی است که اغلب در افراد در هر سنی به ویژه زنان تجربه می شود. این ویروس که می تواند در هر جایی از بدن وجود داشته باشد، معمولاً به صورت درد و تورم در اطراف لب ها احساس می شود.

اسکیت روی یخ یک ورزش جهانی محبوب و پرطرفدار است. صرف نظر از سن خود، می توانید اسکیت روی یخ را امتحان کنید و یک سرگرمی عالی داشته باشید. ویژگی که اسکیت روی یخ را از سایر ورزش ها متمایز می کند، ترکیب موسیقی، رقص و ورزش است.

برای کاهش چربی طولانی مدت راهکار های بسیاری وجود دارد که در این مطلب به 12 مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

در این مطلب به بررسی فواید و مضرات انجیر برای سلامتی و شرایطی که باید در مصرف آن دقت کرد، می پردازیم.

تمایل به کاهش وزن سریع قبل از رفتن به تعطیلات می تواند منجر به اعمال رژیم غذایی اشتباه شود. رژیم ها نباید بر اساس شنیده ها باشد، اما از آنجایی که متابولیسم هر فرد متفاوت است، باید شخصی باشد.

بارداری مولار رشد یک بافت غیر طبیعی در رحم در نتیجه یک خطای ژنتیکی است که در حین لقاح رخ می دهد.

بنابر اطلاعات منتشر شده از جانب سازمان بهداشت جهانی مشخص شد که نوع BA.5 علائم متفاوتی داشته وموارد ابتلا به بیماری را افزایش داده است.

آیا فکر می کنید قدتان کوتاه است؟ آیا می دانید با انجام تمرینات مناسب می توانید قد خود را افزایش دهید؟ البته تا یک سن خاص."راه های افزایش قد چیست؟" و "با انجام کدام تمرینات می توان قد را افزایش داد؟"

اگر می خواهید موهایتان سریعتر رشد کنند، باید صبور باشید، به طور منظم و با دقت از موهایتان مراقبت کنید و روش های مناسب را به کار ببرید.

اسماج ترکیبی از چند گیاه است که سوزاندن آن خواص جالب و مفیدی را در پی دارد که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

فضای مجازی پر است از توصیه های مختلف برای سلامت و شادابی پوست، اما برای داشتن پوستی صاف و شفاف بهترین راهکار کدام است؟

یادگیری تمرکز برای زندگی روزمره ما مهم است. داشتن ظرفیت خوب برای تمرکز به ما کمک می کند در انجام هر کاری بسیار موثرتر باشیم.

خوش اندام شدن فرآیندی طولانی و زمان بر است اما تلاشی که برای تناسب اندام صرف می شود اثرات مثبت بسیاری دارد.

شکلات تلخ یکی پرطرفدارترین خوراکی های جهان است اما همانطور که از نامش پیداست طعم تلخی را در کنار شیرینی خود دارد و یک پارادوکس لذیذ را به وجود آورده است. مانند هر خوراکی که میخوریم شکلات تلخ هم دارای خواص سلامتی مختص به خود است.

بسیاری از افرادی که می خواهند وزن کم کنند از این موضوع گله دارند که نمی توانند رژیم غذایی مناسبی پیدا کنند. اگرچه بسیاری از برنامه‌های رژیم غذایی «افسانه‌ای» وجود دارند که ادعا می‌کنند به راحتی وزن کم می‌کنند اما کاهش یا حفظ وزن دشوار است.

پوست ما مهم ترین لباس ماست بنابراین برای حفظ سلامتی پوست باید هرکاری که از دستمان بر می آید را انجام دهیم.

پوست انسان یکی از مهم ترین اندام های بدن ماست و بیشترین ناحیه را در بدن ما دارد. اگر می خواهیم ارزش لازم را به پوست خود نشان دهیم، ابتدا باید آن را بشناسیم.

نوشیدن قهوه یکی از محبوب ترین عادات در جهان است. بنابر اطلاعات منتشر شده حدود بیش از یک میلیارد نفر در روز از قهوه استفاده می کنند که بسیاری از آنها چندین فنجان در روز می نوشند. گزینه های زیادی برای تهیه و سفارش این نوشیدنی محبوب وجود دارد.

از اسفند ماه سال گذشته هشدارهایی درباره احتمال بروز موج هفتم کرونا داده شده و حال بار دیگر درگیر موج جدید شده ایم، با این تفاوت که این بار مردم دیگر حساسیت دفعات گذشته را نداشته و در حدی به مراتب کمتر دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند.