سیاسی

سیاسی

بیش از 10 سال از اعدام عبدالمالک ریگی می گذرد اما شاید برایتان جالب باشد که هنوز نام او از جمله کلماتی است که به کرات بر روی گوگل جستجو می شود.

هوشنگ ابتهاج شاعر سرشناس ایرانی صبح امروز در گذشت اما روایت های متعددی درباره رابطه ابتهاج با رهبری وجود دارد.

اصحاب رسانه و خبر، میراث داران ثبت وقایعی هستند که تاریخ را می سازد و در تمام برهه های سخت و پر فراز و نشیب تاریخ از جنگ تحمیلی گرفته تا اوج تحریم های ظالمانه و هجوم مرگبار ویروس منحوس کرونا مجاهدانه پشت سنگرهای جهاد رسانه جنگیدند.

موضوع ساعت میلیاردی یکی از نمایندگان مجلس طی هفته های گذشته به شدت حاشیه ساز شده است اما در این ارتباط شاید چندین نکته کمی از نظرها دور مانده باشد.

طی روزهای گذشته سردار محمدعلی نظری به عنوان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان منصوب شده است.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر قطع یارانه برخی بازنشستگان به دلیل اشتغال فرزندانشان منتشر شده که این خبر واکنش های متعددی به همراه داشته است.

دادگاه سوئد حکمی مبنی بر حبس ابد حمید نوری داده است اما چرا حمید نوری در این کشور دادگاهی شده و اصلا در سوئد چه می کرده است؟

محمود احمدی نژاد به تازگی حضرت ابراهیم را کُرد و زرتشت را پیامبر آذری خوانده است.

دوم تیر ماه پس از 13 سال حسین طائب جای خود را در سازمان اطلاعات سپاه به محمد کاظمی داد که همین موضوع آغازگر ایجاد حاشیه های متعدد برای وی بود.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر محکومیت وحید اشتری فردی که برای اولین بار داستان سیسمونی دختر قالیباف را رسانه ای کرده بود منتشر شده است.

سیلویا والریا ، دختر زیباروی ایتالیایی که چند سال اخیز کاندیدای زیباترین دختر شایسته ایتالیا رود بعد از 10 سال دوباره از محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور اسبق ایران خواستگاری کرد.

مدتی از دستگیری مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب می‌گذرد اما چرا تاج زاده پس از چند سال آزادی دوباره بازداشت شد؟

جعفر پناهی که پیش از این نیز سابقه اوین را داشته و به عنوان یک زندانی سیاسی در بند بوده، طی روزهای اخیر بار دیگر دستگیر و به تحمل شش سال حبس محکوم شده است.

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر دستگیری و زندانی شدن تنها پسر مصطفی میرسلیم در سال 1399 منتشر شده است.

از روز گذشته ایران میزبان ولادمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه است اما این حضور در تهران آن هم در شرایطی که روسیه درگیر جنگ با اوکراین است چه معنایی می تواند داشته باشد؟

پس از یک روز حضور در عربستان، شامگاه گذشته(شنبه،25 تیر) جو بایدن و کشورهای حاضر در کنفرانس جده بیانیه ای به امضاء رسانده و منتشر کردند.حال پس از پایان این اجلاس دستاوردهای آن مورد بررسی تحلیلگران جهان قرار گرفته است.

با حکم آیت الله خامنه ای صورت گرفت؛

به دنبال صدور حکم رهبر معظم انقلاب، انتصابات دوره جدید شورای نگهبان برای سه تن از فقهای این شورا صورت گرفت.

سفر جو بایدن به عربستان در روزهای گذشته در صدر اخبار جهان قرار گرفته و از سوی رسانه های مختلف این سئوال مطرح است که آیا هدف بایدن از این سفر بالا بردن میزان تولید نفت و تلاش برای حل مشکلات بنزین در امریکا است؟

قطعنامه ضد ایرانی توسط سه کشور اروپایی عضو برجام (آلمان، انگلیس و فرانسه) و آمریکایی تهیه شد. این قطعنامه در شورای حکام آژانس نیز تصویب شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری فرانسه، بورل اعلام کرد که ما آماده همکاری با سازمان ملل و شرکای خود برای جلوگیری از هرگونه تأثیر ناخواسته بر امنیت غذایی جهانی هستیم....