موسیقی

بهنام بانی، خواننده پاپ کشور طی روزهای گذشته به نوحه خوانی برای محرم پرداخته که فیلم نوحه خوانی او در فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشته است.

محسن چاوشی، در روز تولدش فیلم جالبی را در پیج اینستاگرامش منتشر کرد.

کنسرت سیروان خسروی در اهواز طی روزهای گذشته حاشیه ساز شده و فیلم ها و تصاویر متعددی از حضور گروه هایی که تلاش در کنسل کردن این کنسرت داشتند حکایت می کند. با این وجود شب اول از اجراهای این خواننده برگزار شد اما در ادامه به او اعلام شد که اجرای دو شب بعدی کنسل است.علاوه بر این، کنسرت سهراب پاکزاد هم در این شهر لغو شده است.

طی روزهای اخیر پیش از برگزاری کنسرت سیروان خسروی در اهواز عده ای ناشناس سعی کردند از برگزاری این کنسرت جلوگیری کنند.

گزارش ایونا از گرانی این روزهای کنسرت ها؛

گفته می شود وزارت ارشاد اجازه افزایش قیمت بلیط‌ها را برای بعد از ایام محرم و صفر صادر کرده اما همین حالاهم در شرایطی که چند ماه تا این زمان فاصله باقی مانده، شاهد کنسرت هایی با بلیط های 500 و 700 هزار تومانی هستیم.

آلبوم «حکایت تندیس» یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده در فرآیند تولید و فروش محصولات موسیقایی است که طی روزهای گذشته به آهنگسازی و رهبری ارکستر علی رادمان در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

هکرها سامانه اخذ مجوز آثار ‎موسیقی وزارت ارشاد را هک کرده اند و این سامانه از دسترس خارج شده. هنرمندان با توجه به مکانیزه شدن سیستم، نمی‌توانند مجوز آثارشان را بگیرند.

برای برگزاری کنسرت؛

گروه موسیقی «سیاوش» به سرپرستی و خوانندگی همایون شجریان روز دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری در دوبی کنسرتی را برگزار خواهند کرد.

«خوش به حالم» منتشر شد؛

تازه‌ترین تک‌آهنگ حمید هیراد و راغب دو خواننده مطرح موسیقی پاپ کشورمان در حالی منتشر شده که دست‌اندرکاران این اثر برای خرید قانونی کلیپ این اثر رقم ۳۰ هزار تومان را در نظر گرفته‌اند.

بیستم فروردین ماه؛

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی روز شنبه بیستم فروردین‌ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت اروپایی خود را در یکی از مجموعه‌های نمایشی شهر پاریس برگزار خواهد کرد.