کرونا

جدیدترین آمار مبتلایان و فوتی‌های همه‌گیری کووید ۱۹ ؛

بنابر اطلاعات منتشر شده از جانب سازمان بهداشت جهانی مشخص شد که نوع BA.5 علائم متفاوتی داشته وموارد ابتلا به بیماری را افزایش داده است.

محققان هشدار می دهند؛

نتایج یک مطالعه جدید هشدار می دهد افرادی که دوره کووید را پشت سر گذاشته اند ممکن است در ماه های پس از ابتلا، در برابر اختلالات روانی آسیب پذیرتر باشند.

محققان می گویند؛

یک مطالعه جدید نشان می دهد کودکانی که قبلا مبتلا به کووید۱۹ شده اند در برابر سویه اومیکرون محافظت نمی شوند، اما واکسیناسیون احتمال ابتلا آنها را کاهش می دهد.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۸ هزار و ۹۸۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۱۳۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ شناسایی شدند و متاسفانه در این بازه زمانی ۷ بیمار نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.

ایالات متحده بیش از ۸۲ میلیون دُز واکسن کووید-۱۹ را دور ریخته است.

بنابر جدیدترین آمار همه‌گیری کرونا (کووید-۱۹)، شمار مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۳۵ میلیون و ۹۲۴ هزار و ۲۹۰ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۳۲۱ هزار و ۵۰۳ نفر نیز بر اثر عفونت کووید تأیید شده است.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت مجموع واکسن های تزریق شده در کشور از ۱۵۰ میلیون دُز فراتر رفت.

بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت طی شبانه روز گذشته ۵۹ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شدند و یک‌ بیمار نیز جان خود را از دست داد.

زمانی که همه‌گیری کووید ۱۹ برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ آغاز شد، اطلاعات زیادی در مورد چگونگی انتقال، مدت‌زمان ماندگاری آنتی‌بادی و موارد دیگر این ویروس وجود نداشت اما اکنون دانشمندان اطلاعات بیشتری در مورد این ویروس کسب کردند.

جدیدترین آمار مبتلایان و فوتی‌های همه‌گیری کووید ۱۹ ؛

بنابر جدیدترین آمار همه‌گیری کرونا (کووید-۱۹)، شمار مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۳۵ میلیون و ۴۵۰ هزار و ۵۸۶ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۳۲۰ هزار و ۴۵۵ نفر نیز بر اثر عفونت کووید تأیید شده است.

بنابر جدیدترین آمار همه‌گیری کرونا (کووید-۱۹)، شمار مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۳۴ میلیون و ۱۴۳ هزار و یک نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۳۱۷ هزار و ۴۷۰ نفر نیز بر اثر عفونت کووید تأیید شده است.

دبیر کمیته علمی کووید ۱۹؛

دبیر کمیته علمی کشوری کرونا ضمن تاکید بر تداوم استفاده از ماسک به خصوص در اماکن عمومی و سربسته، گفت: افرادی که در حوزه سلامت صحبت می کنند، باید تخصص لازم را داشته باشند.

براساس اعلام وزارت بهداشت؛

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۲۴ هزار و ۸۴۹ دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

وزارت بهداشت اعلام کرد؛

براساس اعلام وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۲ بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد.

شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۳۲ میلیون و ۲۲ هزار و ۷۵۷ نفر رسیده، مرگ شش میلیون و ۳۱۱ هزار و ۹۲۳ نفر بر اثر این بیماری تأیید شده و ۵۰۳ میلیون و ۷۳ هزار و ۴۲۲ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، فوتی‌های روزانه کرونا در کشور به دو نفر رسید؛ به این ترتیب در شبانه روز گذشته در همه استان‌ها به جز تهران و گیلان، مرگ و میر صفر گزارش شده است.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۵ هزار و ۷۳۶ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۳۱ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۲۲۸ نفر رسیده، مرگ شش میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۷۶ نفر بر اثر این بیماری تأیید شده و ۵۰۲ میلیون و چهار هزار و ۲۰۶ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

واکسن کرونا؛

کره شمالی در نهایت برنامه واکسیناسیون خود را آغاز کرد و آن را "معجون جاودانه عشق" از جانب کیم جونگ اون، رهبری این کشور توصیف کرده است.