آرشیو اخبار

بیش از 10 سال از اعدام عبدالمالک ریگی می گذرد اما شاید برایتان جالب باشد که هنوز نام او از جمله کلماتی است که به کرات بر روی گوگل جستجو می شود.

در این مطلب، ماده ۴۷۴ قانون آیین دادرسی کیفری جهت افزایش دانش حقوقی کاربران بررسی شده است.

کارآفرین برتر جهان اسلام مطرح کرد؛

کریمی تفرشی گفت: در کشور ما سال هاست معضلی به نام ایجاد نهادهای موازی و تفکیک و ادغام وزارتخانه ها وجود دارد. اما اگر نگاهی صادقانه به این فرایند تکراری بیندازیم کدامیک از این تصمیم گیری ها حقیقتا مشکلات اساسی بخش های مختلف اقتصاد و صنعت کشور را به صورت ریشه ای حل کرده است؟

طی ساعات اخیر در فضای مجازی فیلمی از دستگیری یک زن تروریست منتشر شده است.

وام گرفتن از برخی بانک ها چیزی شبیه رد کردن هفت خان رستم است و بر همین اساس گاه بسیاری افراد حاضرند مبلغی چند ده میلیونی را نیز هزینه کنند تا بتوانند بدون طی مراحل بانکی، صاحب یک وام 200 میلیون تومانی شوند.

یکی از سرگرمی های جالب در میان مردم یافتن اسامی و شهرهایی است که دارای ویژگی خاص املایی هستند. یکی از این موارد یافتن اسامی شهرهایی است که نقطه ندارند.

حلوای شیر کشدار شیرینی است که می توانید در حین دم کردن چای با کمی زحمت آن را تهیه کرده و با لذت مصرف کنید.

هوشنگ ابتهاج شاعر سرشناس ایرانی صبح امروز در گذشت اما روایت های متعددی درباره رابطه ابتهاج با رهبری وجود دارد.

در دنیای تجارت، مشکل به پایان نمی رسد، همچنین کسانی که راه حلی برای آن می یابند. در این مرحله، مواجهه با اصطلاح «استارتاپ» اجتناب ناپذیر است. زیرا وظیفه شرکت های استارت آپی است که با رفع نیازهای فعلی راه حل تولید کنند.

تحقیقاتی وجود دارد که برخی از غذاها از سلامت پروستات حمایت می کنند. بر این اساس، علاوه بر ویتامین E، غذاهای حاوی سلنیوم و مواد معدنی روی و مواد غذایی مملو از آنتی اکسیدانی اثرات مفیدی برای سلامت پروستات نشان می دهند.

هوشنگ ابتهاج(ه.الف. سایه) شاعر نامدار ایرانی صبح امروز(چهارشنبه، 19 مرداد) در سن 94 سالگی در شرایطی درگذشت که کمتر از شش ماه از فوت همسرش می گذرد.

جونیت آرکین با نام واقعی فخرالدین، هنرپیشه معروف و محبوب اهل ترکیه است.

تاریخ وفات هوشنگ ابتهاج امروز 19 مرداد 1401 است، ایشان در سن 94 سالگی درگذشتند.

فروش کلیه اقدامی است که از سالها پیش در ایران انجام می شده اما مدتی است برای آن نرخ مصوبی در نظر گرفته شده است.

اصحاب رسانه و خبر، میراث داران ثبت وقایعی هستند که تاریخ را می سازد و در تمام برهه های سخت و پر فراز و نشیب تاریخ از جنگ تحمیلی گرفته تا اوج تحریم های ظالمانه و هجوم مرگبار ویروس منحوس کرونا مجاهدانه پشت سنگرهای جهاد رسانه جنگیدند.

ماهواره ایرانی خیام صبح امروز(سه شنبه، 18 مرداد) به فضا پرتاب شد و حوالی ساعت 13 اخباری مبنی بر آرام گرفتن این ماهواره در فضا منتشر شد.

یکی از ترشی های مورد علاقه ما ایرانی ها خیارشور است. حفظ قوام آنها در حالت ترد و جلوگیری از له شدن یکی از مهمترین نکات در زمان درست کردن خیارشور است.

موضوع ساعت میلیاردی یکی از نمایندگان مجلس طی هفته های گذشته به شدت حاشیه ساز شده است اما در این ارتباط شاید چندین نکته کمی از نظرها دور مانده باشد.

تبخال یک مشکل پوستی است که اغلب در افراد در هر سنی به ویژه زنان تجربه می شود. این ویروس که می تواند در هر جایی از بدن وجود داشته باشد، معمولاً به صورت درد و تورم در اطراف لب ها احساس می شود.

بهترین لپ‌تاپ سال 2022 می‌تواند در برندها، قیمت‌ها و ویژگی‌های مختلف عرضه شود. در این مطلب سعی کردیم بهترین مدل های لپ تاپ، لپ‌تاپ های قدرتمند مناسب برای بازی، محل کار، مدرسه و استفاده روزمره را انتخاب کنیم.

آخرین اخبار